środa, 23 kwietnia 2014

#15 Recenzja - PILOMAX - Pielęgnacja Włosów Farbowanych Ciemnych + rozdanie

Witam!

 Ze spotkania blogowego w Warszawie, które odbyło się już jakiś czas temu (styczeń) przywiozłam wiele perełek i podarunków. Jednym z nich były produkty do włosów farbowanych firmy Pilomax. Były one podzielone na dwie serie oraz działy. Pierwsza seria była przeznaczona do włosów farbowanych jasnych a druga do ciemnych, każda z nich miała w sobie dwa działy produktów w kilku stopniach - dział pielęgnacja oraz dział regeneracja. Dział pielęgnacja posiadał dwa stopnie - jeden to szampon do codziennego użytku a drugi to odżywka, którą stosuje się od razu po użyciu, natomiast dział regeneracji miał trzy stopnie - szampon do dokładnego oczyszczenia głowy, maska odżywiająco-wygładzająca, odżywka bez spłukiwania w sprayu. Podobnie wygląda seria do włosów jasnych.


 Jako, że jestem osobą posiadającą włosy ciemne oczywiście przetestować mogłam tylko tę serię jednakże też nie w pełni. Do swojego użytkowania dołączyłam tylko dział pielęgnacyjny (szampon oraz odżywka). Moje włosy mimo tego, że były farbowane to bardzo dawno temu, nie są na tyle zniszczone by musieć używać regeneracyjnych produktów. Przetestowałam tylko wyżej wymienione dlatego zapraszam na dalszą  recenzję.

1. SZAMPON (NAWILŻENIE, ZDROWY POŁYSK)

 Produkt, który bardzo dobrze wymywa skórę głowy oraz włosy. Konsystencja olejkowa, niezbyt gęsta, ale też nie nadmiernie płynna. Szybko się pieni co przemawia na plus wydajności, nie trzeba go wiele by umyć całą głowę. Pachnie ciekawie - jak męska pianka do golenia, lecz po umyciu zapach nie jest wyczuwalny. Stosowałam się z zaleceniami na opakowaniu - nanosiłam około 1/2 łyżki na wilgotne włosy. Zaraz po jego spłukaniu nakładałam odżywkę. Odżywka jest moim zdaniem koniecznym zabiegiem po spłukaniu tego szamponu, ponieważ ma on tendencję to splątywania włosów, ale z tym też się łączy jego mocne działanie oczyszczające. Przy stosowaniu obu produktów (szampon i odżywka) mogę stwierdzić, że czułam nawilżenie oraz widziałam ten zdrowy połysk, o którym pisze producent tylko wciąż się zastanawiam czy jest to zasługa szamponu, bo tak jest napisane na jego opakowaniu czy raczej odżywki. Nie jestem do końca pewna czy tak dobrze oczyszczający szampon, który raczej sprawia, że włosy są nieco tępe może jednocześnie je nawilżać. 


2. ODŻYWKA (POGRUBIENIE, WYGŁADZANIE)

 Gęsta, biała, z refleksami? ;) Właśnie tak. Po nałożeniu na dłoń już jest widoczne załamanie światła na odżywce, zapachem przypomina mi odżywkę innej firmy, lecz nie pamiętam jakiej. Sprawia, że włosy są wygładzone, dobrze się je rozczesuje (na szczęście! przy tak mocnym szamponie to jest wybawienie ;)), nie zauważyłam wielkiego pogrubienia włosów, ponieważ sama mam dosyć gruby włos, ale akurat to nie jest dla mnie wielki wyznacznik tego czy ta odżywka jest dobra. Dla mnie najważniejsze jest czy też chroni przed ciepłem - robi to - przy użyciu suszarki nie mam odczucia, że włosy nagle się dziwnie puszą, nie chcą się ułożyć lub są suche. Zdecydowanie polecam oba te produkty, po nich włosy wyglądają na zdrowe i odżywione. Na koniec zdecydowałam się zachęcić Was do zainteresowania się produktami firmy Pilomax! Przygotowałam niewielkie rozdanie, w którym wygrać mogą aż dwie osoby! 

 Jesteś kobietą o jasnych, farbowanych włosach i czujesz, że włosy nie są już takie jak przed farbowaniem? A może osobą o ciemnych włosach wymagających dużej regeneracji? To Wy możecie zdobyć te zestawy! 

 Pierwsza osoba zdobędzie dział pielęgnację i regenerację do włosów jasnych, a druga tylko regenerację dla włosów ciemnych! Zapraszam serdecznie do zabawy! Konkurs trwać będzie od dzisiaj - 23.04. przez dwa tygodnie do daty 06.05.14!

* * *

Regulamin:

Osoby, które posiadają konto na facebooku są zobowiązane do:
1. Kliknięcia "Lubię to!" dla profilu Yymwonderland make up
2. Kliknięcia "Lubię to!" dla profilu Włos ma głos Pilomax
3. Udostępnieniem zdjęcia rozdaniowego na swojej tablicy na facebooku z ustawieniem prywatności na PUBLICZNE.
4. Pozostawieniem komentarza pod zdjęciem na facebooku z numerem zestawu jaki chce wygrać. Jedna osoba może wybrać tylko jeden zestaw. Gdy nie znajdzie się osoba, która chciałaby wygrać np. zastaw pierwszy to wylosuję osobę z grona zestawu drugiego.

Osoby, które są zainteresowane wzięciem udziału w rozdaniu nie są zobowiązane, ale mogą:
1. Dołączyć do grona moich obserwatorów na blogu.
2. Pozostawić baner informacyjny o rozdaniu na swoim blogu.
3. Zaprosić do zabawy swoich znajomych na facebooku w komentarzu wraz z numerem zestawu.

Osoby, które nie posiadają facebooka, ale posiadają konto na bloggerze są zobowiązane do: (edytowane dnia 29.04.2014r.)
1. Wstawienie banera konkursowego na swoim blogu.
2. Napisanie osobnego posta informacyjnego o rozdaniu.
3. Dołączenie do obserwatorów na blogu.
4. Wysłanie maila zgłoszeniowego na adres: laura.zgoda@o2.pl z informacjami pod jakim nickiem się obserwuje oraz linkiem do bloga, na którym został napisany post i wstawiony baner.

Uwaga ważne! Nie będę brała pod uwagę komentarzy zgłoszeniowych pod tym postem, ponieważ chcę dać możliwość wzięcia udziału też osobom, które nie powiadają konta na bloggerze.

Nagrody wysyłam tylko na terenie Polski.

Wyniki podane będą do 4 dni od zakończenia konkursu.
Nagrody będą wysłane do 7 dni od daty podania wyników.

23.04.14 - 06.05.14

* * *

Trzymajcie się ciepło! :*

6 komentarzy:

  1. A co z tymi co nie mają facebook'a? :(

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dałam sobie kilka dni na przemyślenie i żeby faktycznie inni mieli szansę, to proszę o wstawienie banera konkursowego, osobnego posta i dołączenie do obserwatorów jeśli to nie problem. Zgłoszenie wysłać mailem na adres: laura.zgoda@o2.pl z informacjami pod jakim nickiem się obserwuje oraz linkiem do bloga. :) Trzymam kciuki! :)

      Usuń