czwartek, 5 czerwca 2014

Gwiazdy jednego zdjęcia

Witam,

 Gdy ma się sprzęt, który miewa humory zdarza się, że makijaż zostaje cudem uchwycony na jednym zdjęciu. Dziś właśnie takie "gwiazdy" mam Wam do przedstawienia. Zatem zapraszam do oglądania i czytania!

 Na pierwszy rzut bierzemy ostatnio mojego ulubionego dzienniaka. Połączenie fioletu z żółtym złotem idealnie podbija niebieską (i zieloną) tęczówkę sprawiając jednocześnie, że codzienny look w cale nie musi być nudny! Poprzez dołączenie czarnej kreski makijaż oka staje się bardziej koci i przykuwający uwagę. Przedstawiony poniżej make-up równie szybko możesz zmienić w wersję na wieczór, wystarczy nieco bardziej przyciemnić zewnętrzny kącik, opcjonalnie dokleić sztuczne rzęsy i wybrać odważniejszy kolor na usta, ręczę, że zabawa w takim makijażu będzie przednia!


Jak wykonać ten makijaż?
1. Dobrze zakryć cienie pod oczami.
2. Pokryć powieki bazą pod cienie.
3. Nałożyć połyskujący cień na całą powiekę górną.
4. Przyciemnić zewnętrzny kącik ciemnym brązem ciągnąc ku załamaniu powieki.
5. W wewnętrznym kąciku oka nałożyć żółte złoto.
6. Dolną powiekę pokryć cieniem fioletowym.
7. Namalować kreskę czarnym eyelinerem.
8. Wytuszować rzęsy.

 Naszym drugim makijażem jest również dzienniak, tym razem z kreską w kolorze Electric Blue. Nie jestem do końca przekonana czy aby na pewno to zdjęcie jest dobre do publikacji, jest lekko zamazane jednakże postanowiłam jednak je dodać więc mam nadzieję, że mi to wybaczycie. O makijażu: typowe nudne połączenie brązów, główną rolę odgrywa niebieska kreska jednak przykuwająca uwagę, lecz nienachalna. Polecam osobom, które chcą wprowadzić coś nowego do swojego dziennego makijażu, ale nie chcą przesadzić. Eyeliner jakiego użyłam to Wibo, bardzo taki produkt, niewiele od niego oczekuję i tak naprawdę poza kolorem to super plusów nie posiada, kruszy się i pęka (to drugie akurat widoczne na zdjęciu).


Jak wykonać ten makijaż?
1. Zakryć cienie pod oczami.
2. Pokryć powieki bazą pod cienie.
3. Nałożyć połyskujący cień na całą powiekę górną oraz w wewnętrzny kącik.
4. Przyciemnić zewnętrzny kącik ciemnym brązem ciągnąc ku załamaniu powieki oraz tym samym cieniem pokryć dolną powiekę.
5. Namalować kreskę niebieskim eyelinerem.
6. Wytuszować rzęsy.

 I ostatnia nasza gwiazda! Makijaż prawie dobry na co dzień, jeśli tylko zrezygnujecie z niebieskich brwi (i opcjonalnie z połówek rzęs) myślę, że super nada się nawet do pracy. Make-up ten jest częścią ogólnego makijażu jaki wysłałam na Ambasadorkę Pierre Rene i Miyo. Dosyć odważny i dobry na sesje zdjęciową, jeśli natomiast posiadacie włosy o takim odcieniu to idealnie trafiłam dla Was z brwiami! Do tego makijażu mam duży sentyment.


Jak wykonać ten makijaż?
1. Zakryć cienie pod oczami.
2. Pokryć powieki bazą pod cienie.
3. Nałożyć na całą powiekę górną matowy beżowy cień.
4. Przyciemnić zewnętrzny kącik ciemnym brązem i cieniem czarnym ciągnąc ku załamaniu powieki.
5. W wewnętrzny kącik nałożyć rozświetlający cień.
6. Na dolną powiekę zaaplikować połyskujący cień zielony.
7. Wytuszować rzęsy.
8. Linię wodną delikatnie musnąć białą kredką.
9. Przykleić połówkę rzęs.

 I to by było na tyle z moich wypocin "jednego zdjęcia". Jeśli podobają Wam się moje propozycje na co dzień i te bardziej odważne zapraszam do kliknięcia serduszek na stronie MakeUp Geeka!

Czekam na Wasze 
komentarze i opinie!

Trzymajcie się ciepło! :*

2 komentarze:

  1. Świetny miałaś pomysł z tymi niebieskimi brwiami! Wszystkie mi się podobają, perfekcyjne w każdym calu! <3

    OdpowiedzUsuń