sobota, 7 września 2013

Ptak z Hadesu?

Siemka!

 Robiłam dziś makijaże na dwa konkursy. Pół dnia spędziłam przy malowaniu by tylko załapać się na ostatki światła dziennego, bo już można odczuć, że coraz szybciej się ciemni. Jestem masakrycznie głodna, bo jadę na dwóch małych kromkach chleba. :D Te malowanie naprawdę potrafi wyssać ostatki sił z człowieka, ale ja lubię się katować, taki trochę masochizm mejkapowy. :D

 Pierwszy makijaż zrobiony został na konkurs u Golden Rose Polska inspirowany Pawim Okiem. Czy jestem z niego zadowolona? Średnio, bo miałam inny zamysł. Zdjęcia poniżej:
 Inspiracja:


 Drugi makijaż natomiast był inspirowany postacią Hadesa z bajki Disneya pt. Hercules. Konkurs był u Red Lipstick Monster. Robiłam do mega na szybko, ponieważ dziś dowiedziałam się o tym konkursie a kończy się właśnie z dzisiejszym dniem o godzinie 23:59. :D Zbliżenie na włosy (ogień :D)

 Inspiracja:

 Nic nie mówię, ale w tym mejkapie a'la Hades wyglądam jak facet. :D Hades jest facetem, czy to oznacza, że dobrze odwzorowałam jego postać?? To zostawiam Wam do oceny. :D

Trzymajcie się ciepło! :*

2 komentarze:

 1. o kurde, hades jak malowany;)
  pozdrawiam i zapraszam do siebie;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję za wsparcie komentarzem, ja zawsze mam wrażenie, że nic a nic nie podobny makijaż do inspiracji :) chętnie zajrzę! ;)

   Usuń