sobota, 17 sierpnia 2013

Tutorialik namber trii

Witam!

 Dziś kolejny tutorial, tym razem makijażu zachowanego w naturalnych barwach. Zatem do dzieła! :)

Gotowy makijaż.


 1. Pierwszy krok to wypełnienie brwi odpowiednim odcieniem brązu, by wyglądał najbardziej naturalnie. Użyłam skośnego pędzelka z Catrice (10-12 zł w drogerii Natura lub Rossmann).


2. Potem przechodzę do nałożenia jasnego perłowego cienia w szampańskim kolorze od wewnętrznego kącika oka aż do 3/4 ruchomej powieki, pędzelkiem z Inglota numer 29PO (20-25 zł w drogerii Douglas lub przy stoiskach Inglota).


 3. Następnie również pędzlem z Inglota nałożyłam rdzawy cień w zewnętrznym kąciku i rozcieram go do wewnętrznego kącika oka mieszając z jasnym cieniem.


 4. Kolejny krok to dołożenie do rdzawego cienia nieco ciemnego brązu, roztarcie go tak jak poprzedni odcień oraz w kierunku załamania powieki, tym razem użyłam pędzla Hakuro (17-20[kilku] w zależności od kosztu przesyłki, bo niestety tylko na allegro).


 5. Ten sam cień wykorzystałam do nałożenia na dolną powiekę, użyłam pędzla z Inglota.


6. Maluję kreskę eyelinerem, użyłam eyelinera w płynie z Bell'a (zakupiłam na przecenie w Biedronce za 6 zł, ale normalna jego cena to około 10 zł).


7. Ostatni krok to jak zwykle tuszowanie rzęs i finito! :) Maskara to: Oriflame Veryme Fatlash Mascara (jak kupiłam w katalogu była za 12 zł).

 To na tyle! :)

Trzymajcie się ciepło! :*

4 komentarze: